„Zrewolucjonizuj swoją pracę z Office 365”

Praca mobilna wspierana rozwiązaniami chmurowymi to już nie tylko trend, to rzeczywistość. Według badań Ipsos MORI przeprowadzonych dla Microsoft, aż 80% polskich pracowników oczekuje zdalnego dostępu do dokumentów firmowych, który umożliwi im pracę z dowolnego miejsca.1 Jak sprostać temu wyzwaniu i dzięki cyfrowym rozwiązaniom zaoszczędzić czas, pieniądze i poprawić skuteczność pracy? Rozwiązanie kryje się w pakiecie Office 365 dla firm.

Dziś niemal wszystko możemy kupić w wygodniej wersji subskrypcyjnej. Nie inaczej jest z popularnym pakietem aplikacji i usług usprawniających codzienną pracę. Office 365 to usługa w ramach, której otrzymujemy dostęp do najnowszych i zawsze aktualnych narzędzi najpopularniejszego pakietu biurowego świata. Poza samą formą płatności za możliwość korzystania z usługi, Office w wersji 365 różni się od wersji „pudełkowej” również szerszym zakresem dostępu do aplikacji, które naprawdę rewolucjonizują codzienną pracę. Dzięki pakietowi firmy Microsoft nasze biuro zmieści się w laptopie lub urządzeniu mobilnym, które zabierzesz ze sobą wszędzie.

Współpraca na wyższym poziomie

Jedną z takich aplikacji jest SharePoint Online, usługa wykorzystująca środowisko chmurowe do optymalizacji procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. W ramach witryn tworzonych z wykorzystaniem infrastruktury SharePoint Online możemy udostępniać informację oraz dokumenty zarówno wewnętrznie jak i w kontaktach z kontrahentami. To doskonałe narzędzie, które przenosi współpracę na wyższy poziom, między innymi przez automatyzację zarządzania akceptacjami czy archiwizacją dokumentów. SharePoint doskonale sprawdza się nie tylko w środowisku biznesowym. To także świetne rozwiązanie dla studentów, którzy mogą korzystać z niebiznesowych wersji pakietu Office 365 podczas zarządzania wspólnym projektem w ramach zajęć.

Wygodne udostępnianie danych

Dziś biorąc w dłoń telefon, tablet lub dowolne inne urządzenie, oczekujemy, aby wszystkie jego ulubione zdjęcia i dokumenty były zawsze pod ręką. Dotyczy to zarówno sfery zawodowej, jak i prywatnej naszego życia. Odpowiedzią na to wyzwanie jest OneDrive. Ten dysk sieciowy to ważna część chmurowej infrastruktury Office 365, który pozwala nam na edytowanie dokumentów poprzez stały dostęp z poziomu różnych urządzeń. Dzięki niemu możemy bez problemu przenieść pracę w dowolne miejsce, bez potrzeby korzystania z zewnętrznych dysków. Co więcej, dzięki wykorzystaniu chmury OneDrive dzielenie się dokumentami staje się dziecinnie proste, co pozwala na sprawną pracę grupową nad bieżącymi projektami, wnoszenie zmian w dokumentach przez różne osoby jednocześnie oraz powrót do poprzednich wersji. Chmura daje nam również pewność bezpieczeństwa. Praca na plikach zapisanych na dysku OneDrive jest na bieżąco aktualizowana, co daje nam pewność, że nawet w przypadku nagłej awarii naszego sprzętu nie stracimy efektów naszej pracy. A po wykonanych obowiązkach OneDrive może stać się przestrzenią, w której gromadzimy ulubione zdjęcia i filmy z wakacji, lub po prostu podróży, które możliwe były dzięki mobilnemu modelowi pracy.

Wideokonferencje

Ile razy zdarzyło nam się utknąć w korku tylko po to, aby spóźnionym trafić na półgodzinne spotkanie? Nikt nie lubi takich sytuacji. Rozwiązaniem, które pozwoli zaoszczędzić czas poprzez tworzenie wideokonferencji jest Skype dla firm. Dzięki tej aplikacji pakietu Office 365 dla firm, możemy odbyć ważną rozmowę biznesową z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Co więcej, dzięki integracji klienta pocztowego Outlook ze wspomnianą aplikacją, zaledwie za pomocą kilku kliknięć możemy zorganizować spotkanie nawet dla 250 osób.

Zawsze w kontakcie

To jednak nie wszystko co do zaoferowania ma pakiet Office w wersji 365. To jak ważne są wideokonferencje w dzisiejszym mobilnym świecie każdy wie, ale równie istotny jest stały kontakt ze współpracownikami podczas pracy nad kolejnymi projektami. Właśnie w tym celu została stworzona aplikacja Yammer, będąca częścią pakietu Office 365. Dzięki integracji z innymi aplikacjami bieżący kontakt z zespołem staje się łatwiejszy niż kiedykolwiek. A wszystko to możliwe za pomocą laptopa, telefonu czy tabletu – w domu, biurze lub w podróży. Wszędzie tam, gdzie w tym momencie znajduje się nasze mobilne biuro.

Listy w chmurze

Wirtualna skrzynka pocztowa to podstawa. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy biznes bez setek wysyłanych codziennie e-maili. Aby sprostać dzisiejszym realiom nasza poczta musi być bezpieczna, pojemna, niezawodna i dostępna ze wszystkich urządzeń. Wszystkie te wymagania spełnia konto pocztowe Exchange dostępne w biznesowej wersji pakietu Office 365. Dzięki łatwemu dostępowi poprzez urządzenia mobilne jaki i przeglądarkę w wersji Office Online, zawsze będziemy mieć przy sobie ważną korespondencję. Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania pocztowego są także sprawne filtry antyspamowe, które skutecznie chronią przed napływem niechcianych, a często również niebezpiecznych wiadomości. Dzięki pakietowi Office 365, zarówno w pracy, na uczelni jak i w życiu prywatnym możemy więcej. Mobilność, wysoka wydajność, sprawny przepływ informacji, szybki dostęp do dokumentów, wszystko to pozwala nam wejść na nowy poziom cyfrowej rewolucji. Oferta pakietu Office 365

jest dostępna w kilku modelach subskrypcyjnych, tak aby jak najlepiej odpowiedzieć na nasze zapotrzebowania. Aby sprawdzić szczegóły i dostępne opcje wejdź na stronę Office 365 lub Office 365 dla firm.

Link do oferty firm partnerskich:

www.office365.senetic.plAdvertisement

www.supremo.pl/office365-businessAdvertisement

www.sklep.centrumxp.plAdvertisement

Nasze rozwiązania w praktyce